HAKKIMIZDA

BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET


Akü, Yağ, Filtre ve Oto Katkı Malzemeleri Satışı

Bursa Oto Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren firmamız,Yılların tecrübesi ile profesyonel olarak akü, yağ, filtre ve oto katkı malzemeleri satışını yapmaktadır. Başlıca yağ markalardan Shell, Opet, Petrol Ofisi, Castrol, Motul, Liqui Moly, GS Oil ile Würth, Mann Filter, Şampiyon, Knecht Filter, Fil Filter, Donaldson ın filtrelerinin yanısıra diğer markaların ürünlerini firmamızda bulabilirsiniz. Sektörün önde gelen markalarından, MUTLU ve VARTA akülerinin yetkili bayiliğini yapan firmamızda muhtelif model ve kapasitedeki aküleri de bulabilirsiniz. Firmamız, deneyimli ve uzman personeli ile ihtiyacınız olan ürünler konusunda hızlı ve sorunsuz bir şekilde sizlere tam destek sağlamak ve en uygun çözümlerle profesyonel hizmet sunmaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı üzerine kurulan firmamız, tecrübeli personeli ve garantili ürünleri ile kaliteli hizmet vermektedir. Hedefimiz, Akü, Yağ, Filtre vb. ihtiyaçlarınızı kaliteden ödün vermeden, en hızlı ve en garantili şekilde temin etme prensibi ile sektörde uzun yıllar güvenle hizmet vermektir. İhtiyacınız olan Akü, Yağ, Filtre vb. ürünleri en uygun maliyetle firmamızdan temin edebilirsiniz.

üyelik sözleşmesi


1- İşbu Üyelik Sözleşmesi Metin (Bundan böyle BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET olarak anılacaktır) tarafından, akuyagfiltre.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2- BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3- akuyagfiltre.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. akuyagfiltre.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir.
Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5- Üye, akuyagfiltre.com’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla akuyagfiltre.com’un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6- Üye, akuyagfiltre.com’a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET’un tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

7- Üye, tüm hakları BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET’ye ait olan ve akuyagfiltre.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

8-akuyagfiltre.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET ’un sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı akuyagfiltre.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

akuyagfiltre.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.

akuyagfiltre.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

akuyagfiltre.com’un satışları stokları ile sınırlıdır. akuyagfiltre.com stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir.

Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka akuyagfiltre.com veya BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET mağazalarının stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.

Üyelerin ürettiği ve yayınlamak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserler izinsiz kullanılamaz.

akuyagfiltre.com’da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran akuyagfiltre.com’a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla akuyagfiltre.com hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.

akuyagfiltre.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden akuyagfiltre.com sorumlu değildir.

BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. akuyagfiltre.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

9- Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET’in defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HMK 193. vd maddeleri anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

10- Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.

11- İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. Ankara Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

12- Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

13- BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

Mesafeli Satış Sözleşmesi


İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.

MADDE 1 – KONU

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

MADDE 2.1 – SATICI BİLGİLERİ

Ünvan: BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET (akuyagfiltre.com)

Adres: Yiğitler Mh. Oto Sansit. 22.Blok No:4 Yıldırım BURSA

Telefon: 0224 341 60 08

Email: info@akuyagfiltre.com

MADDE 2.2 – ALICI BİLGİLERİ

Müşteri olarak akuyagfiltre.com alışveriş sitesine üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

MADDE 3 – SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır

MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

4.1 – ALICI, Madde 3’te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2 – Sözleşme konusu ürün veya ürünler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI’Ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.

4.3 – Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesininden akuyagfiltre.com sorumlu tutulamaz.

4.4 – akuyagfiltre.com sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım klavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

4.5 – Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının akuyagfiltre.com a ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, akuyagfiltre.com ürünün teslimi yükümlülügünden kurtulmuş kabul edilir.

4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini akuyagfiltre.com’a ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde akuyagfiltre.com’a gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI’ya aittir.

4.7- akuyagfiltre.com mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir.

4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için akuyagfiltre.com’a gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri akuyagfiltre.com tarafından karşılanacaktır.

4.9- İşbu sözleşme, ALICI tarafından imzalanıp akuyagfiltre.com mail veya posta yoluyla ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.

MADDE 5 – CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde akuyagfiltre.com’a posta, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün akuyagfiltre.com’a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile akuyagfiltre.com’un yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır

Gizlilik ve Güvenlik


Web sitemizden alışveriş yaptığınız takdirde bazı kişisel bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgiler veri tabanımızda saklanmaktadır. Veri tabanımızda saklanan kişisel bilgileriniz web sitemizden daha rahat ve uygun şekilde faydalanabilmeniz amacıyla kullanılır.

Web sitemizden yapılan alışverişlerinizde ödeme seçeneklerinde “Kredi Kartı” seçeneği için gerekli olan kredi kartı numarası ve diğer kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamakta ve istenmemektedir.

akuyagfiltre.com sitemizden alışveriş yapan kredi kartı/Banka Kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Bu amaçla sitemiz SSL(Secure Sockets Layer) ile korunmaktadır.

Hangi Bilgileri Topluyoruz

Aşağıda BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET tarafından işlenen ve Kanun uyarınca kişisel veri sayılan verilerin hangileri olduğu sıralanmıştır. Aksi açıkça belirtilmedikçe, işbu Politika kapsamında arz edilen hüküm ve koşullar kapsamında “kişisel veri” ifadesi aşağıda yer alan bilgileri kapsayacaktır:

Kimlik Bilgisi
İletişim Bilgisi
Kullanıcı Bilgisi
Kullanıcı İşlem Bilgisi
İşlem Güvenliği Bilgisi
Finansal Bilgi
Pazarlama Bilgisi
Talep/Şikayet Yönetimi Bilgisi

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 3. ve 7. maddeleri dairesince, geri döndürülemeyecek şekilde anonim hale getirilen veriler, anılan kanun hükümleri uyarınca kişisel veri olarak kabul edilmeyecek ve bu verilere ilişkin işleme faaliyetleri işbu Politika hükümleri ile bağlı olmaksızın gerçekleştirecektir.

Çerezler ve Dijital Ortamda Toplanan Kişisel Bilgiler

Çerezler, global olarak İngilizce bir terim olan Cookies adıyla bilinir ve internet ağ sunucusu tarafından tarayıcınız aracılığı ile bilgisayarınıza yerleştirilen küçük boyutlu veri dosyalarıdır. Tarayıcınız ve sunucu (internet sitesi vb.) arasında bir bağlantı sağlandığında site, çerezler aracılığıyla sizi tanır. Çerezler bir sitenin işlevselliğini arttırır ve size sitenin kullanımını daha doğru incelememizde yardımcı olur. Sizin açık izniniz olmadıkça çerezler kişisel bilgi toplamaz.

Web sitemizde gezinmeniz nedeniyle, İnternet Protokol adresiniz, tarayıcı türünüz ve işletim sisteminiz de dahil olmak üzere belirli pasif bilgiler toplanabilmektedir. Ziyaretinizin tarihi ve saati ile aradığınız ve görüntülediğiniz çözümler-bilgiler, URL, çerezler gibi gezinme verileri de kullanmaktayız.

Değiştirilebilir Çerez Tercihleri

Platform’da kullanılan Çerezlere dair tercihlerin ne şekilde yönetebileceğine dair bilgiler aşağıdaki gibidir:

Ziyaretçiler, Platform’u görüntüledikleri tarayıcı ayarlarını değiştirerek çerezlere ilişkin tercihlerini kişiselleştirme imkanına sahiptir. Eğer kullanılmakta olan tarayıcı bu imkânı sunmaktaysa, tarayıcı ayarları üzerinden Çerezlere ilişkin tercihleri değiştirmek mümkündür. Böylelikle, tarayıcının sunmuş olduğu imkanlara göre farklılık gösterebilmekle birlikte, veri sahiplerinin çerezlerin kullanılmasını engelleme, çerez kullanılmadan önce uyarı almayı tercih etme veya sadece bazı Çerezleri devre dışı bırakma ya da silme imkanları bulunmaktadır. Bu konudaki tercihler kullanılan tarayıcıya göre değişiklik göstermekle birlikte genel açıklamaya https://www.aboutcookies.org/ adresinden ulaşmak mümkündür. Çerezlere ilişkin tercihlerin, ziyaretçinin Platform’a erişim sağladığı her bir cihaz özelinde ayrı ayrı yapılması gerekebilecektir.

Mobil cihazlar üzerinden Çerezleri yönetmek için mobil cihaza ait ayarlar menüsü kullanılabilir.

Diğer Sitelere verilen Linkler

Başka web sitelerine verdiğimiz linkler sadece içeriğin sizler için daha kullanışlı olması veya portföyümüzde yer aldığı içindir. Web sitemizden başka web sitelerine verilen linklerdeki içeriklerden sorumlu değiliz, kontrolümüz yok ve tarafımızdan gözden geçirilmemektedir. Lütfen dış bağlantılara tıklamanız durumunda gizlilik politikası şartlarımızın dış bağlantı verilen bu siteler için geçerli olmadığını unutmayın.

Rıza ve Gizlilik Politikası’ndaki Değişiklikler

BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET, Gizlilik Politikası ile kullanıcılarına Çerez kullanımının kapsamı ve amaçları hakkında detaylı açıklama sunmayı ve Çerez tercihleri konusunda kullanıcılarını bilgilendirmeyi hedeflemiştir. Bu bakımdan, Platform’da yer alan Çerez bilgilendirme uyarısının kapatılması ve Site’nin kullanılmaya devam edilmesi halinde Çerez kullanımına rıza verildiği kabul edilmektedir. Kullanıcıların Çerez tercihlerini değiştirme imkânı her zaman saklıdır.

BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET, Politika hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir. Güncel Politika Platform’da yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Bizimle İletişime Geçin

Bu Gizlilik Beyanı ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçin:

info@akuyagfiltre.com

0224 341 60 08

Yiğitler Mh. Oto Sansit. 22.Blok No:4 Yıldırım BURSA

ürün teslimatı


Teslimat, anlaşmalı kargo şirketlerinden biri aracılığı ile ALICI’nın sipariş formunda belirttiği adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında ALICI’nın adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI yükümlülüğünü tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI’nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI’ya geri iade edilmesinden dolayı giderler ALICI’ya aittir. Kargo bedeli ürün bedeline dahil değildir. Kargo bedeli sipariş tutarına eklenmekte ve tüketici tarafından ödenmektedir. Kargo bedeline ilişkin olarak yapılan kampanyalar şirketimiz inisiyatifindedir.

Genel Hükümler

1.1. ALICI, akuyagfiltre.com internet sitesinde sözleşme konusu ürün olan ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

1.2. Sözleşme konusu ürün, yasal on dört günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

1.3. Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

1.4. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

1.5. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nin tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

1.6. Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kurulusun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün üç gün içinde SATICI’ya gönderilmesi zorunludur.

Ürün İade Koşulları


akuyagfiltre.com web sitemizden satın almış olduğunuz her ürünü kullanmadığınız, ambalajına zarar vermediğiniz sürece 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.

Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade edilmek istenen ürünün faturası firma adına kesilmiş ise, iade ederken kurumun düzenlediği iade faturası ile birlikte gönderilmelidir. Faturası kurum adına düzenlenen ürünlerin iadesi İade Faturası kesilmediği takdirde kabul edilmemektedir.

Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü, kargoya vermeden önce akuyagfiltre.com müşteri hizmetleriyle (0224 341 60 08) mutlaka iletişime geçiniz.

İade işlemini telefonda başlattıktan sonra ürünü, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Lütfen iade işlemi yaparken cari kodu ile birlikte kargoya iletiniz. Ürün iade ve değişimlerde kargo ücretini TÜKETİCİ karşılar.

Ürün tarafımıza ulaştığında kontrol edilir eğer iade koşullarına uygunsa aynı gün içerisinde ücret iadesi tarafınıza yapılır.

İade Ürün Gönderiminden Sonraki süreç

Ürününüz akuyagfiltre.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası kontrol edilmektedir.

İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir.

İade işleminin onaylanması durumunda; satın alma işleminde tercih ettiğiniz ödeme şekliyle aynı gün içerisinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenir. Kredi kartına yapılan iadeler hesaba 1-3 iş günü içerisinde yansımaktadır.

İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize kargo ile gönderilir.

İade sürecinizin takibini müşteri hizmetleri telefonumuzu arayarak, e-posta yoluyla veya canlı destekten yapabilirsiniz.

Ünvan: BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT HAFRİYAT SANAYİ ve TİCARET (akuyagfiltre.com)
İade Adresimiz: Yiğitler Mh. Oto Sansit. 22.Blok No:4 Yıldırım BURSA
Telefon: 0224 341 60 08
Email: info@akuyagfiltre.com

Akü, Yağ, Filtre İhtiyacınız için 7/24 iletişim!

İhtiyacınız olan Akü, Yağ, Filtre vb. ürünleri en uygun maliyetle firmamızdan temin edebilirsiniz.

BİL-PET PETROL ÜRÜNLERİ

Akü, Yağ, Filtre ve Oto Katkı Ürünleri
İhtiyacınız olan Akü, Yağ, Filtre vb. ürünleri kaliteden ödün vermeden, en hızlı, en garantili şekilde ve en uygun maliyetle temin etme prensibi ile sektörde güvenle hizmet vermektir.

İletişim & Sosyal Medya

Firma Adı: BİL PET MADENİ YAĞ
Firma Adresi: Yiğitler Mh. Oto Sansit. 22.Blok No:4 Yıldırım BURSA
Telefon: 0224 341 60 08
GSM: 0543 322 22 02
GSM: 0532 432 65 00
Faks: 0224 341 60 08
E-Mail: info@akuyagfiltre.com

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz Boş